Ruční Ametyst Křišťálové Koule Psychika Pyramida Měď Modrá Quartz EMF Ochrana Energie Orgonitu

Ruční Ametyst Křišťálové Koule Psychika Pyramida Měď Modrá Quartz EMF Ochrana Energie Orgonitu

Ruční Ametyst Křišťálové Koule Psychika Pyramida Měď Modrá Quartz EMF Ochrana Energie Orgonitu

 • 524.82 Kč

  583.13 Kč

Ruční Ametyst Křišťálové Koule Psychika Pyramida Měď Modrá Quartz EMF Ochrana Energie Orgonitu

* Materiál: Ametyst Křišťálové Koule, Měď, Modrý Křemen, Hliník, Pryskyřice, Zlaté Fólie, Láska * Velikost: Přibl. 60mm*60mm*60mm * Balení: Psychika Pyramida s Dárkový Box > > > > * Modré Quartz: Modrý křemen, také volal Dumortierite, je kámen míru, vyjádření a pořádek, které mohou zlepšit organizační schopnosti, cílevědomost a systematičnost.Toto vylepšení je věřil být způsobeno vliv to může mít vyrovnávání krční čakra a zlepšení komunikace mezi nižší čakry (fyzické) a vyšší čakry (duševní/duchovní).Modrá quartz přináší tento pocit, aby se všechny věci, a uvolňuje strach, přináší odvahu do života.To je také impuls pro kreativitu a sebevyjádření. * Ametyst: Ametyst léčivé vlastnosti jsou tak hojné, jako kámen sám.To je myšlenka především jako ochranný kámen.Jak to souvisí s korunní čakry, to je užitečné v očištění mysli a zúčtování se negativní myšlenky.To zahrnuje negativity stres a úzkost, což je důvod, proč mnoho meditovat s ametyst tak, aby se zbavit temnoty.Ametyst léčivé vlastnosti jsou užitečné zejména v oblasti pracovního stresu, protože kámen je také spojena s hojnost; tedy zbavení se stresu, zatímco vycházející prosperity.Ametyst vlastnosti, které usnadňují intuici a komunikaci mohou být také použity ke zvýšené efektivitě práce.

Hlavní Rysy Orgony:

* Neutralizuje záření emf, EMF Ochrana pro telefony, doma, v kanceláři, zahrada, dům,atd.; * Vyčistí negativní energii a pozitivní energie, generátor * Pomáhá při meditaci * Podporuje klidný spánek * Zmírňuje stres * Čistí obývací prostor * Dát vám více energie * Zůstatky nálady * Pomáhá s duchovní a psychologickou růst * Pomáhá s rezistencí k poškození zdraví nebo ke zlepšení to

POZNÁMKY:

1. Prosím, prosím, nechte trochu chyba vzhledem k ruční měření. 2. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.Prosím, ujistěte se, že vám nebude vadit, že před zaplacením. 3. Jelikož je to ruční práce s unikátní krystaly a kameny, to by mohlo vypadat trochu jinak s sebou.

Štítky: ručně vyráběné kovové, čakra kámen, náboženské piramide, energie pyramidy, pyramida, detektor emf, ametyst kámen, míč crystal, zelená lapis lazuli, křišťálové pyramidy.


 • Položka Délka: 6cm
 • Položka Výška: 6cm
 • Materiál: Crystal
 • Hmotnost Položky: 200g
 • Vlastnosti Produktu: ruční práce
 • Šířka Položky: 6cm
 • Číslo Modelu: 102
 • Typ Položky: Šperky Zjištění
Muha 90tmt 2020-10-21

The pyramid is very beautiful! Exactly like the photo. I'm very happy! Delivery fast 18 days. Thank you very much!!!

Baby B612 2020-11-04

It's the most beautiful pyramid I 've ever seen.

Cvetovidov 2021-01-06

Невероятно красивая пирамида!

M Cluzeau 2021-01-21

The pyramid's nice but the quartz is much darker than expected. But I'm satisfied with the product.

Leon1788 2020-11-20

magnifique

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good