NOVÝ, Originální PRO Samsung BD TV Dálkový ovladač AH59-02540B Systém domácího Kina Fernbedineung

NOVÝ, Originální PRO Samsung BD TV Dálkový ovladač AH59-02540B Systém domácího Kina Fernbedineung

NOVÝ, Originální PRO Samsung BD TV Dálkový ovladač AH59-02540B Systém domácího Kina Fernbedineung

 • 192.22 Kč

  291.36 Kč

NOVÝ, Originální PRO Samsung BD TV Dálkový ovladač AH59-02540B Systém domácího Kina Fernbedineung Jsme test před dodáním, aby se ujistil, že to funguje perfektní! Obrázek

Zásilky: 1.Máme Loď Všechny Položky po celém Světě Během 36 hodin (mimo svátků), Bude Zvolit Jeden Z Nich Podle Různých Zemích . Takže Pokud Máte Konkrétní Přepravní Požadavek ,Prosím, Sdělte Nám Před Odesláním . 2.Jsme Loď Na Kyticky.eu je Jen Adresy .Prosím, Ujistěte Se, Že Vaše Adresa V Kyticky.eu Je Správnou Dodací Adresu ! Po-prodejní servis: Všechny Věci Přes Přísný Test Před odesláním .A My Zaručit, že je To Dobré ,Prosím, Ujistěte Se, Že Balíček Je V Dobré Situaci, Kdy Si Podpis . Poté, co Dostal Položky ,Pokud Máte Nějaké Problémy Se Zbožím , Prosím, Kontaktujte Nás Kdykoliv Bez Váhání Namísto Otevřeného Sporu , Odpovíme Vám Do 12 Hodin ,A My Se pokusíme v Našich silách, Aby vám Pomohl Vyřešit Vaše Otázky či Problémy . Pokud Se Nemůžete Dostat Zboží Do 50 Dnů , Prosím, Dejte Nám Vědět A My Vám Vrátíme Všechny Vaše Platby . Naše Služby Cílem Je, Aby Se Každý Zákazník Mít Dobrý Zážitek Z Nakupování . Zpětná Vazba: Pokud Jste Spokojeni S Našimi Položky A Služby, Prosím, Dejte Nám Pozitivní Zpětnou Vazbu A 5-Ti Hvězdičkové Hodnocení, Které Se Bude Dát Přinést Lepší Šanci Rozvíjet Se V Našem Obchodě , A My Vám Děkujeme, Že Jste Se A Zkuste Těžší Služba Vám Lépe . Pokud Jste Nespokojeni S Našimi Službami, Nebo Jakékoli Jiné Problémy , Prosím, Kontaktujte Nás Před Odjezdem Zpětnou Vazbu A Otevřít Spor , Budeme Řešit Problém Okamžitě ! To Bude Velmi Ocenil, Pokud Máte Nějaké Dobré Návrhy .

Štítky: samsung tv 7remote, bn59 01274a, dálkové ovládání samsung ah59, evpad pro, ovládání samsung 7, ah59, fire tv stick, domácí kino, audio systém prostorového zvuku theater, bluray disk, jbl domácí kino zvukový systém reproduktory a subwoofer.


 • Balíček: Ano
 • Použití: Audio / Video Přehrávače
 • Bezdrátová Komunikace: IR
 • Kanál: 3
 • Podpora APLIKACE: No
 • Frekvence: 433 MHz
 • Číslo Modelu: AH59-02540B
 • Značka: WFSMARTS

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good