Avermedia A323 Mini PCI-E Analogové Digitální DVB-T TV Karta podporuje DVB-T / Analog (Hybridní) Digitální / Analogové Signály (Mixed)

Avermedia A323 Mini PCI-E Analogové Digitální DVB-T TV Karta podporuje DVB-T / Analog (Hybridní) Digitální / Analogové Signály (Mixed)

Avermedia A323 Mini PCI-E Analogové Digitální DVB-T TV Karta podporuje DVB-T / Analog (Hybridní) Digitální / Analogové Signály (Mixed)

  • 345.71 Kč


Popis: Značka: AVerMedia Model: A323 nterface: mini-PCI-E ExpressCard Podpora: Hybridní Analogový / ATSC & FM a Stereo Zvuk(Analogový signál (Analogový) / digitální TV standard (ATSC) + Digitální FM rádio (třeba mediální podpora) + stereo) AVerMedia A323 Mini-Card Hybridní Analogové / ATSC Vnitřní Mini card pracoval na HP/Compaq/Acer/ASUS/DELL a mnoho dalších notebooky Dívat se na TELEVIZI na vašem notebooku nebo UMPC Kompatibilní s Windows XP/VISTA a 7 Platby Informace

1. Přijímáme Podmíněná pouze.( Podmíněná může přijmout VISA ,Mastercard, TT, Moneybooks)

2. Obrázky jsou pouze pro referenční účely, protože fotografie důvod. Vezměte prosím na položku, kterou si jako standard.

3. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem. Budeme deklarovat vlastní fakturu s nižší hodnotou, máme nižší peníze, je jen pro který vám pomůže ušetřit peníze.

4. Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou barvy, balíčky, hodnota prohlášení atd. na Kyticky.eu ' s zprávu, když budete platit pro nás. Zároveň zanechte svůj e-mailovou adresu pro nás pro naléhavou kontakt.

5. Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Přepravní Informace

Máme loď toWorldwide, podporujeme dropshipping.

My vám velké slevy pro expresní DHL/UPS/EMS.

Položky budou odeslány do 3 dnů, jakmile jste?re Zaplacení Ověřena. Některé časy, datum bude odloženo kvůli nedostatku. Nicméně, budeme vás informovat prostřednictvím E-mailu.

Doba dodání:

1) HK/China post air pozemku : Obecně, asi 15-35 dní (Doprava Zdarma),

i když to může trvat více než 48days do Brazílie,Chile,Rusko,Nový Zéland,Argentina,Německo,Itálie,Indie,Indonésie,Thajsko,v některých zemích Asie a Některé malý ostrov

2)Expresní: Obecně o 5-10 pracovních dnů

Zpětná vazba

Nenechávejte Negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal nás o pomoc. Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaký problém. Dáme vám nejlepší řešení. Děkuji vám předem za vaši spolupráci.

Prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás poté, co jste obdrželi zboží, pro nás informuje, že jste obdrželi položky.

Náš systém automaticky vrátí zpětnou vazbu, jakmile je ponecháno na nás

S cílem poskytnout vám lepší služby, prosím, léčit transakce spravedlivě. Zpětná vazba je náš život, před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení. (To je nemožné, aby nevýhodou hodnocení v new Kyticky.eu politiky), protože jsme rovněž zvážit NEUTRÁLNÍ zpětnou vazbu jako NEGATIVNÍ zpětná vazba .

Návrat a Vrácení peněz

Vrácení nebo výměna vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po položku přijaté & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel.

Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění. Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materiály.

Prosím, zabalte položky pečlivě. Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné. V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány. Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.

Pokud je položka nalezena non-vadné, zboží bude zasláno zpět kupujícímu na kupujícího?s náklady. Položky vrácené bez RMA číslo bude odmítnuta a vrácena odesílateli. Kupující je odpovědný za Všechny Vrátit Poštovné a Poplatky za Dopravu. Kupující je odpovědný za další náklady na dopravu pro položky, které jsou vráceny odmítl a/nebo nedoručitelná. Nepřijímáme žádné výnosy bez povolení číslo na krabičce nebo štítku je, že se vrátil.

O NÁS

Prodáváme všechny zbrusu nové položky přímo z továrny v Číně. Nabízíme všechny nové to s konkurenční ceny.

Jsme péči o naše zákazníky. Garantujeme 100% spokojenost zákazníka. Pokud váš položka není, jak je popsáno nebo vadný, když jste jej obdrželi jsme nahradí to pro vás bez dodatečných poplatků.

Zaručujeme, že naše výrobky jsou zbrusu nové, oficiální a prvotřídní kvalitu.

Prosím kontaktujte nás s případnými připomínky, dotazy nebo připomínky, které můžete mít, budeme rádi pomůžeme.

Pro kontrolu kvality jsme si osobně prohlédnout u každé položky před odesláním. Všechny položky jsou 100% nové a kontrolovány.

Doufáme, že pro rozvoj silné, dlouhodobé, vzájemně prospěšné vztahy s vámi.

Pokud jste prodejce, můžeme vám poslat produkty na váš zákazník přímo. (Vezměte prosím na kontaktní první, děkuji)

Pokud máte zájem naše výrobky, prosím, pošlete nám vaši objednávku brzy.

Štítky: captur karty, elgato game capture hd60 s, captur video, avermedia live gamer portable 2, avermedia, žít ps4, avermedia dvd ezmaker 7, hra capture kartu, hdmi video zachytávací karty, avermedia capture card.


  • Typ: Bezdrátové
  • Druh: Vnitřní
  • Přenosová Rychlost: 300Mbps
  • Značka: arguto

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good