Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2 7

Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2 7" GEM-703L GEM-703LT Sluchátka Sluchátka Audio Jack Flex Kabel Stuha Náhradní Díly

Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2 7" GEM-703L GEM-703LT Sluchátka Sluchátka Audio Jack Flex Kabel Stuha Náhradní Díly

 • 117.88 Kč

  150.99 Kč

Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2 7" GEM-703L GEM-703LT Sluchátka Sluchátka Audio Jack Flex Kabel Stuha Náhradní Díly

Vlastnosti: 1. Produkty Detail: Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2 7" GEM-703L GEM-703LT Sluchátka Sluchátka Audio Jack Flex Kabel Stuha Náhradní Díly 2. Kontrola kvality: Každá díly testovány pomocí speciálních nástrojů nebo základní desky před dodáním k zajištění práce. 3. Balení: Všechny Mobilní Telefon, Náhradní Díly Zabalené v anti-statické tašky s pěnou box, aby zajistily bezpečnost v dopravě. 4. Dodání do 2 pracovních dnů po potvrzení platby. 5. Vynikající po-prodejní servis.nabízíme 3 monthes záruky; 6, Informace: sdílíme nejnovější informace mobilních telefonů náhradní díly na Čínském trhu se všemi našimi zákazníky.

Upozornění: 1. Jakmile zásilka dorazila, ZKONTROLUJTE prosím, zda produktů v DOBRÉM stavu. 2. Jsme profesionální dodavatel , VŠECHNY Produkt Testován pracuje před odesláním, Prosím, neinstalujte před Testováním.Pokud je Výrobek poškozen po Instalaci .Nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství. 3. POKUD jste spokojeni s produkty, po testování.PAK můžete nainstalovat na vašem telefonu. 4. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo nejsou spokojeni s našimi produkty, Kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste obdrželi produktů,Nebo se budeme léčit, že produkty získané v dobrém stavu a funguje dobře, jak je popsáno. 5 .POKUD LCD je Již Nainstalován a najít nějaký problém.Prosím, pošlete nám zpět do 3 dnů .Naše technika bude plně otestovat.pokud se na displeji LCD NENÍ rozbité nebo poškozené ,zašleme vám náhradní ( návrat expediční poplatek bude placen vámi Budeme platit poštovné poplatek za opětovné odeslání. ) POZNÁMKA: O Deklarovanou celní Hodnotu, můžeme to udělat podle skutečné hodnoty, ale nejsme zodpovědní za žádné celní problematice v cílové zemi, protože Špatně Deklarované Hodnoty.Doprava:

Budeme schopni dostat je dodáno prostřednictvím DHL, EMS, HK AIR Mail na vaší volbě.Nebo vám můžeme nabídnout nejekonomičtější a nejbezpečnější způsob dopravy.Naším cílem je, aby se vaše cílem dostat vás nejlepší způsob, jak se vám líbí.

DHL obvykle trvá 3-5 dní, aby se dostanete.

EMS obvykle dosáhnout v 7-15 dní.

Čína letecky, epacket obvykle dosáhne po celém světě v 15-35 dní .

Zpětná vazba:

1. To je velmi důležité pro vás, zkontrolujte možné zprávy ve vašem e-mailu nebo na Kyticky.eu, aby první tři dny po zaplacení, protože tam je velmi pravděpodobně informace, že je na vás čeká na odpověď, s cílem vyhnout se zpoždění odeslání z balíčku.

2. Nějaké další otázky, prosím neváhejte a kontaktujte nás.Budeme vás odpověď co nejdříve.

3. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu.Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, každý vlastní 100% spokojenost.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní/neutrální zpětnou vazbu.Bychom se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém.

Štítky: huawei x2, huawei mediapad x2 dílů, Honor X2, honor mediapad x2, nextbook tablet, květinový stojan, android pro toyota venza, huawei mediapad plastové díly, huawei mediapad x2, honor mediapad.


 • test ok před odesláním: test jeden po druhém
 • Kompatibilní Režim: Pro huawei honor X2 X 2 X2
 • Kompatibilní Značka: Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2
 • Skladem: Mají
 • Design: BAR
 • Značka: Ivibrate
 • Kvalitní: +Kvalita
 • Sytle: Sluchátka Sluchátka Audio Jack Flex Kabel R
 • Číslo Modelu: Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2
 • Displej: audio jack flex kabel
 • Typ: flex kabel s jackem
 • Použití: Pro huawei honor X2 X 2 MediaPad X2 X 2
 • místo původu: Guangdong,Čína(Pevninská Část)
 • Vodotěsné: No
 • Kompatibilní iPhone Model: IPHONE XS

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good