Nově Modernizované Verzi Cyklistika cyklistické Zvonky 4 Druhy Zvuk S Flash Světlo 6 LED Výstražné Kolo Řídítka Roh Světla Příslušenství

Nově Modernizované Verzi Cyklistika cyklistické Zvonky 4 Druhy Zvuk S Flash Světlo 6 LED Výstražné Kolo Řídítka Roh Světla Příslušenství

Nově Modernizované Verzi Cyklistika cyklistické Zvonky 4 Druhy Zvuk S Flash Světlo 6 LED Výstražné Kolo Řídítka Roh Světla Příslušenství

  • 82.89 Kč

    116.83 Kč

Parametry:

Materiál: vysoce kvalitní ABS plast, elektronické součástky

Instalační kroužek pro trubky o průměru 24MM

Nově modernizované verze je více citlivý a kompaktní, když je namontován v autě, to půjde dobře s vaše auto.

Spínač ovládání režimu blesku pro flash efekt

Čtyři druhy vyzvánění jsou zdarma z čeho vybírat

6 LED žárovky flash s zazvoní zvonek, kromě toho, že může hrát varování roli ve slabých světelných podmínkách , takže bezpečnostní faktor výrazně zlepšila!

Snadné upevnění na kolo

Záruka a Záruka:

1. Návrat přijat, pokud to je problém s kvalitou nebo nesprávné položky odeslány, budeme platit všechny náklady. Pokud to není problém s kvalitou, zákazník je odpovědný za všechny náklady, včetně náklady na dopravu jsme zaplatili. Vraťte se prosím do 7 dnů po obdržení.

Pozor: mějte, Prosím, položky v původním stavu a pořizovat fotografie vadného dílu, kontaktujte nás před odesláním zpět.

Velikost nebo Fit Otázky:

1. Velikosti jsou ilustrovány konkrétní měření, a jsou z Číny Stojí, prosím, zkontrolujte před uvedením objednávky, PROSÍM, VYBERTE si VELIKOST PODLE DETAIL MĚŘENÍ, NE JEN "VELIKOST", Naše velikost může není stejný jako standardní.

Způsoby Dopravy:

1. Doprava do 1-5 dnů, s výjimkou prázdnin.

2. To obvykle trvá asi 15-28 dní (doporučeně leteckou poštu), 5-7 pracovních dnů (Expresní přeprava) do většiny zemí, a může být déle, vzhledem k přísné celní Kontrola

3. Podle našich zkušeností, cla mohou být účtovány na vaší straně, prosím, na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřské poplatky atd. které mohou nastat při průchodu celní kontroly v zemi určení

4. Excemption doložka: prodávající nesmí zastávat odpovědná za nedoručení nebo opožděné doručení objednávky z přírodních katastrof, války, nebo jiné příčiny Platnost Majear.

Zpětná vazba:

1. Vaše spokojenost je to nejcennější, co jsme po něm, pokud se nic neočekávaného nestane, jsme vždy připraveni vám sloužit a řešit to s nejvíce rozumné řešení.

2. Ty jsou také nejvíce vítáni, kontaktujte nás kdykoliv, všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin, budeme dělat naše nejlepší, aby vám radostné nakupování zážitek s námi.

Štítky: elektrický skútr tři kola, cihla hory, blok hora, golf scooter, kryt rezervního kola, lego hory, lego polic, kruh pandora, yamaha virago xv400, půjčovna policejní siréna.


  • Materiál: High-kvalitní ABS plast, elektronické součástky
  • Certifikace: CE
  • Číslo Modelu: Horské kolo policejní bell zvuk
  • Typ: Roh Se Světlem
  • Velikost: 113*80mm
  • Značka: RIDECYLE

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good